در مورد پروژه خود با ما صحبت کنید

برنامه‌های مبتنی بر وب

تیم‌های توسعۀ وب آساراد به واسطۀ تجربۀ کارشان در حوزه‌های مختلف، توانایی تولید پردازش‌محور و سفارشیِ طیف وسیعی از اپلیکیشن‌های تحت وب...

تماس با ما
سیستم های توسعه یافته آساراد
بهینه
بهینه
بهینه درخواست تا دریافت غذا با یک کلیک
هویج
فروشگا ه هویج
هویج یک فروشگاه انلاین در جیب شما
باران
باران
پلت فرم آموزش زبان
پیشنهاد آساراد

ایمن و قوی

با تجربه‌ای که آساراد در کسب‌و‌کارهای سازمانی و تولید اپلیکیشن تحت وب مشتری‌محور در مقیاس بزرگ و پلتفرم‌های امن دولتی دارد، توانایی طراحی و توسعۀ یک راه‌حل مناسب با نیازها و بودجه خاص شما را کسب کرده‌ایم.

استاندارد صنعت

آساراد به عنوان یکی از شریکان طلایی مایکروسافت (Microsoft Gold Partner)، ما برای طراحی، ساخت و گسترش طیف گسترده‌ای از اپلیکیشن‌های تحت وب با عملکرد بالا و سفارشی پیچیده و ترکیبی، از جدیدترین فناوری‌ها و استانداردهای صنعتی مایکروسافت استفاده می کند. صلاحیت‌های فناوری بلند مدت ما حول محور ASP.NET MVC & SQL Server و تولید سیستم های مقیاس‌پذیر (قابل ارتقا) و آینده‌نگر که می‌توانند به طور مؤثر حفظ و نگهداری شوند، متمرکز شده است.

یکپارچه

اکثر اپلیکیشن‌های تحت وب آساراد، نیاز به ادغام با یک یا چند ارائه‌دهندۀ خدمات آنلاین، اپلیکیشن نرم‌افزار شخص ثالث یا سامانۀ موروثی (legacy system) دارند. ما تجربۀ کار با ارائه‌دهندگان متعددی در زمینۀ نقشه برداری، مالی، مدیریت ارتباط با مشتری (CRM)، برنامه‌ریزی منابع سازمانی (ERP) و همچنین ادغام درگاه پرداخت داریم؛ با نمونه‌هایی خاص از جمله: Salesforce, Dynamics. SharePoint, HMRC Services, Sage, Xero, SagePay, Stripe, SixPay, COINS, Google Maps.

انعطاف‌پذیر و مقیاس‌پذیر

ما در آساراد بر اساس رویکرد توسعه ماژولار (modular) و چابک (agile)، اطمینان حاصل می‌کنیم که نسخۀ اولیۀ اپلیکیشن سفارشی تحت وب شما می‌تواند بدون از دست دادن کیفیت و یا نیاز به توسعۀ مجدد، به سرعت افزایش مقیاس داده و سازگار شود. بیشتر اپلیکیشن های تحت وب ما خدمات مهم و حیاتی تجاری را به صورت 24/7 ارائه می‌دهند. این خدمات در برخی از اپلیکیشن‌های آساراد بیش از 7 سال وجود داشته است.

کاربر محور

با ظهور فناوری‌های تلفن‌ همراه و مرورگرهای وب مدرن، تجربۀ کاربر یک اپلیکیشن هرگز تا این حد مهم نبوده است. ما در آساراد از استانداردهای صنعتی، مدرن‌ترین چارچوب‌ها نظیر Angular ،Vue و React استفاده می‌کنیم تا به ما در ارائۀ اپلیکیشن‌های تحت وب سریع، پاسخگو و سفارشی برای مشتریان کمک کنند.

مستندسازی و پشتیبانی

ما در آساراد قبل از انتشار کار با مشتریان کار می‌کنیم تا روش‌های مربوط به آموزش و مستندسازی را تعریف کرده و یک استراتژی گسترش، مثل نسخه‌های بتا و فهرست‌های مرحله‌ای، تولید کنیم و قبل از تعریف برنامه بسته‌های متناسب برای پشتیبانی از اپلیکیشن تحت وب سفارشی شما ارائه می دهیم تا از تداوم عملیات مهم و حساس بیزینس اطمینان یابیم.

مقالات مرتبط
blog
چگونه نیازهای پروژۀ توسعۀ نرم‌افزار خود را ارزیابی کنید

برای مواجهه با چالش‌های کسب‌وکار بسته‌های نرم‌افزاری آماده، معتبر و مناسب متعددی وجود دارند اما اگر مانند بسیاری از کسب‌...

blog
تیم ورک

هر پروژه توسعه نرم افزار متفاوت است و رویکرد ما به سبک مدیریت پروژه بستگی دارد که متناسب با نیازهای شما باشد. به طور معمول ، تیم ما با شما همکاری می کند تا درک دقیقی از فرآیندهای تجارت فعلی شما کسب کند.ما سپس براساس یک یا چند تحلیل کارگاهی ، الزامات را دریافت و به چالش می کشیم. از اینجا ، برای یک...