در مورد پروژه خود با ما صحبت کنید

برنامه های مبتنی بر تبلت

ما اپلیکیشن های تبلت را ایجاد می کنیم که بصورت یکپارچه با سیستم های اصلی بیزینس مرتبط هستند. این اپلیکیشن ها جریان شفاف اطلاعات را فراهم می کنند ، و با تولید داده های زنده ی در دسترس برای نیروی کار مانند اطلاعات مدیری...

تماس با ما
سیستم های توسعه یافته آساراد
سایپا یدکw
سایپا یدک
سامانه کنترل تردد  سایپا جهت نظارت، مدیریت  و ایجاد سطوح دسترسی برای  کنترل ورود خروج  2000 کارمند به همراه وسایل نقلیه این شرکت و 6 تعمیرگاه آن به صورت یکپارچه و مجتمع ایجاد شده
باران
باران
پلت فرم آموزش زبان
بهینه
بهینه
بهینه درخواست تا دریافت غذا با یک کلیک
پیشنهاد آساراد

ادغام

ما اپلیکیشن های تبلت را ایجاد می کنیم که بصورت یکپارچه با سیستم های اصلی بیزینس مرتبط هستند. این اپلیکیشن ها جریان شفاف اطلاعات را فراهم می کنند ، و با تولید داده های زنده ی در دسترس برای نیروی کار مانند اطلاعات مدیریت ، گزارش و عملکرد تجزیه و تحلیل داده ها ، کارایی را افزایش می دهند.

مقیاس پذیر و مقاوم

رویکرد ما به برنامه ریزی و معماری اپلیکیشن تبلت شما ،اطمینان می دهد که راه حل شما مطابق با بیزینس شما مقیاس پذیر و سازگار خواهد شد و همچنان به پشتیبانی از فرایندهای مهم کسب و کار ، بهبود کارآیی و تحقق ارزش همزمان با رشد می پردازد. راه حل شما امکان افزودن عملکرد اضافی را خواهد داشت،تا اطمینان حاصل شود که هر بخش از فرآیند شما در تکامل مداوم کسب و کار شما، محاسبه شده است.

کاربر محور

ما اپلیکیشن های تبلت کاربرمحور را در صنایع مختلفی می سازیم که برای اطمینان از کارآیی بهینه در استفاده توسط نیروی کار یا مشتری شما طراحی شده اند. در فرایند توسعه ما از نقشه برداری مسیر ، وایر فریمینگ(طرح اولیه اپ) و نمونه سازی اولیه برای ارائه عملکردهای غنی و پیچیده به کاربران در قالب برنامه های ساده ، کارآمد و آسان برای استفاده ، بهره می بریم.

بسترهای نرم افزاری (پلتفرم های) متعدد

ما در توسعه اپلیکیشن های تبلت ایمن و قوی برای ایجاد رشد و عملکرد تجاری برای همه پلتفرم های اصلی تجربه داریم. از جمله Windows ،Android و. IOs شما یا یک پلتفرم فعلی را خواهید داشت ، یا ما با شما همکاری خواهیم کرد تا مناسب ترین را برای پروژه شما تعریف و ایجاد کنیم. رویکرد ماژولار ما تضمین می کند که چارچوب اپلیکیشن شما می تواند با گذشت زمان بصورت یکپارچه سازگار و مقیاس پذیر شود.

دستگاه های ستبر(مقاوم و ضد ضربه)

ما در توسعه اپلیکیشن های امن تبلت برای استفاده در دستگاه های ستبر مانند "تبلت های مقاوم و ضد ضربه" با تجربه هستیم که برای مقاومت در برابر محیط های صنعتی از جمله باران ، رطوبت ، گرد و غبار و سقوط های شدید ساخته شده است. با ارائه سخت افزار تلفن همراه در کنار اپ های تبلت ، ما فناوری های پیشرفته ای را برای دسترسی سریع به فعالیت های سایت در دسترس قرار می دهیم و همکاری همزمان (real-time) را با تأثیر قابل اندازه گیری بر کارآیی های تجاری بهبود می بخشیم.

رویکرد ثابت

ما از یک رویکرد چابک برای پروژه های توسعه نرم افزار ، مبتنی بر دو مدل تعامل ، از یک بودجه ثابت یا یک تیم اختصاصی استفاده می کنیم. رویکرد تکراری ما ، با دنبال کردن متدولوژی(روش کار) Scrum Agile (اسکرام چابک) ، بر ارتباطات و همکاری متمرکز شده است و قابلیت دید و انعطاف پذیری لازم برای انطباق با واقعیت های تجاری نوظهور در طول فرآیند توسعه را می دهد.