ورود ثبت نام

ورود به حساب کاربری

نام کاربری *
رمز ورود *
مرا بخاطر داشته باش

ایجاد حساب کاربری

گزینه های * دار الزامی می باشند.
نام *
نام کاربری *
رمز ورود *
تائیدیه رمز ورود *
نشانی پست الکترونیک *
تائیدیه نشانی پست الکترونیک *

backup 02

 

در فناوری اطلاعات، فرآیند پشتیبان گیری عبارت است از تهیه یک نسخه از داده که ممکن است به منظور بازیابی داده اصلی پس از وقوع حادثه و از بین رفتن آن، مورد استفاده قرار بگیرد.

  • چالش ها
  • راه کارها

تهیه نسخه پشتیبان با دو هدف صورت می گیرد. اولین هدف آن بازیابی داده اصلی پس از از بین رفتن داده مانند حذف یا خرابی داده است. دومین هدف پشتیبان گیری، بازیابی داده از زمان های قبلی با توجه به خط مشی نگهداری داده ی کاربر است. در برنامه پشتیبان گیری مشخص می شود که نسخه های داده برای چه مدت نگهداری شوند.

از آن جایی که سیستم پشتیبان دارای حداقل یک کپی از تمامی داده هایی است که ارزش ذخیره سازی را دارند، الزامات ذخیره سازی داده قابل توجه می‌باشد. سازماندهی این فضاهای ذخیره سازی و مدیریت فرآیند پشتیبان گیری، امری پیچیده است. انواع مختلفی از دستگاه های ذخیره سازی داده وجود دارند که می توانند برای فرآیند پشتیبان گیری مورد استفاده قرار گیرند.

قبل از آن که داده ها به محل ذخیره سازی آن فرستاده شوند باید انتخاب شده، استخراج شده و تغییر داده شوند. روش های مختلفی برای بهینه سازی رویه های پشتیبان گیری وجود دارند. این روش ها شامل بهینه سازی برای ارتباط برقرار کردن با فایل های باز و منابع زنده داده، همچنین فشرده سازی، رمزگذاری وde-duplication می‌باشند.

این شرکت راه حل های پشتیبان گیری را با توجه به استاندارد های جهانی ، به سرعت، شفاف، به طور خودکار انجام میدهد.

برای یك راه حل پشتیبان­گیری ارزشمند، باید عواملی مانند ویژگی­های فیزیكی و دوره گردش در نظر گرفته شده و مدیریت شوند. منظور از ویژگی­های فیزیكی، نوع درایو نوار مورد استفاده است. این مسأله، پوشش فیزیكی رسانه ذخیره ­سازی را مشخص می ­نماید. دوره گردش عبارت است از فركانس پشتیبان­گیری و طول مدت نگه­داری داده ها. با در نظر گرفتن این ویژگی­ ها می­توان اطمینان حاصل كرد كه داده ­های ارزشمند در رسانه ی پشتیبان، محافظت خواهند شد.

Back up solution

Recovery solution

Archive solution

Optimization and De-duplication

Back up managment