ورود ثبت نام

ورود به حساب کاربری

نام کاربری *
رمز ورود *
مرا بخاطر داشته باش

ایجاد حساب کاربری

گزینه های * دار الزامی می باشند.
نام *
نام کاربری *
رمز ورود *
تائیدیه رمز ورود *
نشانی پست الکترونیک *
تائیدیه نشانی پست الکترونیک *

Network Security

در خصوص شبکه‌های کامپیوتری، زمینهٔ تخصصی «امنیت شبکه»، شامل مقررات و سیاست‌های اتّخاذ شده توسط مدیریت شبکه است که به منظور جلوگیری و نظارت بر دسترسی غیرمجاز، سوء استفاده، اصلاح، یا ایجاد محدودیت در شبکه‌های کامپیوتری و منابع قابل دسترس در شبکه، تدوین و اعمال می‌گردد.

  • چالش ها
  • راه کارها

بسیاری از تهدیدهای مرتبط با کامپیوتر از طریق شبکه منتقل و پخش می شود. هنگامی که یک شبکه مورد هجوم تهدیدهای اینترنتی قرار می گیرد، در صورت متوقف نکردن آن تهدیدها ممکن است دیگر کامپیوترها و کاربران نیز از این هجوم متضرر شوند.سازمان ها باید بر امنیت شبکه های کامپیوتری خود تاکید بسیار داشته باشند زیرا همان طور که می دانید تهدیدهای اینترنتی متنوعی همچون ویروس ها، بدافزار، جاسوس‌افزار، آگهی افزار، تروجان ها و ... در شبکه های کامپیوتری وجود دارند. از جمله تهدیدهای بسیار رایج این روزهای دنیای کامپیوترها، حملات سایبری به مراکز داده و سرور های سازمان ها می باشد. اینها تنها موارد معدودی از مشکلات امنیت شبکه های کامپیوتری هستند که می توانند به امنیت سازمان ها آسیب های جدی وارد کنند.

در راستای حل مشکلات ذکر شده، شرکت مانا محصولات و راه کارهای بسیار جامع و پیشرفته ای را جهت ایمن سازی و جلو گیری از تهدیدات سایبری فراهم نموده است.محور عملیات این راه کارها، کاهش پیچیدگی امنیت شبکه در زمانی که دید گسترده و نظارت عالی، کنترل مستمر و نیز حفاظت کامل و پیشرفته از اطلاعات در گستره شبکه در حال انجام است.