ورود ثبت نام

ورود به حساب کاربری

نام کاربری *
رمز ورود *
مرا بخاطر داشته باش

ایجاد حساب کاربری

گزینه های * دار الزامی می باشند.
نام *
نام کاربری *
رمز ورود *
تائیدیه رمز ورود *
نشانی پست الکترونیک *
تائیدیه نشانی پست الکترونیک *
  • پياده سازی سیستم مديريت يکپارچه اينترفیس ناوگان با استفاده از شبکه تترا
  • ارسال و دریافت اطلاعات حجيم ناوگان با مرکز کنترل با استفاده از شبکه Wi-Fi

در اين سیستم با استفاده از امکانات ارسال ديتا توسط کانال اختصاصی ديتا، قابلیت ارسال و دريافت اطلاعت جهت کنترل زيرسیستم های TCMS، Signaling، PIS و ... در طول مسیر حرکت ناوگان در داخل تونل و در حين بهره برداری فراهم می گردد. يکی از کاربردهای اين سیستم فراهم نمودن امکان بهینه بهره برداری از نمایشگرهای ناوگان جهت اطلاع رسانی آنلاین و تبلیغات هوشمند با قابلیت کنترل و مانيتورینگ آنلاین می باشد.

در اين سیستم با استفاده از امکانات شبکه Wi-Fi به صورت پوشش ناحيه ای (به عنوان مثال پوشش در برخی ايستگاه ها و يا ناحيه دپو و ...) و يا پوشش پيوسته (پوشش مسیر در تونل و ... )، امکان تبادل اطلاعات حجيم از قبیل تصاوير آنلاين داخل کابین مسافر و يا انتقال تصاوير ضبط شده و ... با مرکز فرمان ايجاد می گردد.

سیستم مديريت يکپارچه اينترفیس

Interface Integrated Management System (IIMS-I)

سیستم مديريت يکپارچه اينترفیس (IIMS-I) راهکاری جامع جهت مديريت یکپارچه بهره برداری از زیرسیستم های جزیره ای در شبکه ریلی می باشد. این سیستم با بهره گیری از زیرساخت های ارتباطی از قبیل Tetra, Wi-Fi, GSM , … و ایجاد شبکه ارتباطی پیوسته با ناوگان و سایر تجهيزات، قادر به تبادل اطلاعات حیاتی بهره برداری و تصميم گيری بلادرنگ با استفادهه  از اطلاعات دریافتی از کليه زیرسیستم ها از قبیل ناوگان، سیگنالينگ، تغذيه، تهويه و ... به صورت یکپارچه می باشد.  

integrate