در مورد پروژه خود با ما صحبت کنید

عضوی از آساراد شوید

مشاهده پوزیشن های فعال
حضور فناوری در همه جا از طریق راه حل های نرم افزاری یکپارچه ، پیچیدگی ها را ساده می کند و افراد را قادر می سازد تا هوشمندانه تر کار کنند.

ارزش های ما

بنیان فرهنگ ما مجموعه ای از ارزش های بنیادی است که هر روز با آنها زندگی می کنیم ، از نحوه جذب ما در نیروهای تازه،تا نحوه کار با یکدیگر و با مشتریان خود.

ساده سازی
پیچیدگی های غیر ضروری را حذف کنید ، راه حل ها را بیش از حد مهندسی نکنید.
تیم واحد
بینش ونگرش مشتری خود را با تیم وسیع شرکت آساراد به اشتراک بگذارید.
نتایج شخصی
پاسخگو باشید ، به چالش بکشید و ابتکار عمل داشته باشید.
شفافیت
با مشتری و یکدیگر رک و راست ، صادق و منصف باشید.
کنجکاوی
با به چالش کشیدن و پرسیدن سؤال به طور مداوم،ارتقا و بهبود می یابید.
تعالی شخصی
در هر کاری که انجام می دهید ، برای تعالی فنی تلاش کنید.
کمی پس زمینه

وقتی آساراد را راه‌اندازی کردیم ، اعتقاد داشتیم که روش بهتری برای ارائه نرم افزارهای سفارشی وجود دارد. دو اصل وجود دارد که محرک کار ما بوده است: در حالی که نرم افزار می تواند سیستم های پیچیده را مدیریت کند ، توسعه نرم افزار لزوما پیچیده نیست. موفقیت در توسعه نرم افزار به شفافیت ، اعتماد ، گفتگوی واقعی و همکاری عمیق متکی است. این اصول هنوز هم بیانگر نحوه انجام کار ما در زمان حاضر است. و ما در بیزینس ها کارهای حاشیه ای انجام نمی دهیم. ما از کلیت نرم افزار گرفته تا عملکرد روزانه سیستم ها تمرکز میکنیم . منظور ما از نرم افزار مهم برای کسب وکار، این است.

  • ما بسیار سخت کار کرده ایم تا فرهنگی را ایجاد کنیم که به مشتریان خود امکان دسترسی ساده و مؤثر به راه حل های فناوری را بدهد ، و همچنین کارکنان ما به طور کامل از یک محیط کاری چالش برانگیز و جالب لذت ببرند.
  • ما به اندازه کافی بزرگ هستیم که بتوانیم پروژه های نرم افزاری یکپارچه را برای رهبران صنعت ارائه دهیم ، اما فرهنگ و اجتماعی را پرورش می دهیم که هم چنان مانع از کمرنگ شدن نقش افراد در شرکت شود. همه در اینجا با ارزش هستند. همه حرفی برای گفتن دارند.
کار در آساراد
محیط کار شما

ما برای کار در یک دفتر باز ،ارزش قائل هستیم. شما توسط متفکران هوشمند محاصره خواهید شد ، که در رشته ها ، پروژه ها و فناوری های مختلفی کار می کنند. به شما فرصتی برای یادگیری از دیگران ، در یک شبکه پشتیبانی مستحکم، داده می شود. تجربه شما بر دانش و آگاهی تان ارجحیت ندارد. کنجکاوی و تفکر هوشمندانه مهم است. ایده ها و فن آوری های جدید را به زبان آورید و بیان کنید - ما همیشه آماده هستیم که چگونه می توانیم فرآیندها ، پروژه ها و ابزارها را بهبود بخشیم و در کل یک محیط کار بهتری ایجاد کنیم.

همه در دسترس هستند. با یک فرهنگ متمرکز بر همکاری ، شفافیت و به اشتراک گذاری دانش ، ما به یکدیگر ، مراجعین و مشتریانمان و پروژه های خود اهمیت می دهیم.

تیم شما

تیم های ما از نظر اندازه ، آرایش و ترکیب توسعه دهندگان ، آزمایش کنندگان و مدیران پروژه متفاوت هستند. همه ما تحلیلگر هستیم. از سوابق تحصیلی مختلف در علوم کامپیوتر و فیزیک گرفته تا ریاضیات و موسیقی ، با افرادی دوستانه و متعهد که علاقه مند به فناوری و عاشق حل مشکلات پیچیده هستند ،همکاری خواهید کرد. ما عاشق همکاری و به اشتراک گذاری دانش با یکدیگر و با مشتریان هستیم. همچنانکه مشتریان بخشی از تیم ما هستند. این روابط نزدیک کاری ما را قادر می سازد تا به طور مداوم نرم افزار با کلاس جهانی را ارائه دهیم.

شما در اینجا بخشی از یک اجتماع خواهید بود. در خارج از ساعات کاری ما را در میخانه ، در حال بازی بیلیارد ، بازی های تخته(مثل شطرنج و تخته نرد) و D&D ، جلسات یوگا ، سینما رفتن و شام خوردن خواهید یافت. یا به سادگی ساخت نمونه های اولیه )AR واقعیت افزوده)بر روی مقداری پیتزا .

پروژه های شما

شما روی پروژه های جالب ، متنوع و چالش برانگیز در صنعت های مختلف کار خواهید کرد. شما می توانید از جدیدترین فناوری ها و پلتفرم ها برای ارائه پروژه ها از پلتفرم های معاملاتی کالاهای کشاورزی به سیستم ها گرفته یا برای مدیریت پرسنل در بزرگترین مزرعه بادی دریایی جهان استفاده کنید. ما به شما ابزار و محیط لازم را می دهیم تا بتوانید با تمام توان تلاش کرده و شکوفا شوید.

ما به تیم هایمان اعتماد داریم. به شما قدرت تاثیر و مالکیت در پروژه ها داده می شود. این وظیفه شماست که بهترین راه حل مشکل را پیدا کنید. شما همچنین کسی خواهید بود که برای موفقیت ها ، از او تجلیل می شود. ما برای اشتباهات نیز ارزش قائل هستیم ، زیرا این فرصتی برای یادگیری و بهبود است.

پیشرفت شغلی شما

به شما فرصت های مداوم برای یادگیری ، پیشرفت و ترقی در داخل و خارج از کارتان فراهم می شود. با گفتگو های منظم برق آسا در مورد موضوعات فنی آموزنده؛ از آزمایش واحد در SQL با tSQLt ، تا استفاده از مدل سازی پیش بینی کننده در فریم ورک Angula .و همچنین فرصت های آموزشی و مهارت آموزی مداوم ، شامل مدارک تحصیلی و گواهینامه ها و جلسات ارائه دهندگان خارجی در مورد موضوعاتی مانند مالکیت ، که در داخل کشور برگزار می شود.

شما می توانید از بررسی های پیشرفت دوره ای سه ماهه استفاده کرده تا ارزیابی کنید که از نظر مسیر شغلی مورد نظر و جریان پیشرفت شخصی خود در چه وضعیتی هستید.کار شما مال شماست تا در آساراد به پیش بروید ، با فرصت هایی برای پیشرفت در نقش های متنوعی در پروژه ها و بخش های مختلف.

Technologies Used
ASP.NET Core
Visual Studio
Rider
VSCode
C#
TypeScript
JavaScript
SignalR Core
Angular
Vue
Xamarin
Ionic
Electron
UWP
SQL Server
Cosmos DB
Entity Framework Core
Dapper
Azure DevOps
Docker
Azure
Git

موقعیت

شرکت آساراد یکی از شرکت های فعال در حوزه ی فناوری اطلاعات و ارتباطات می باشد که با هدف تامین تجهیزات و ارائه خدمات در این حوزه، توسط تیمی متشکل از متخصصین مجرب در اجرای پروژه های آی.سی.تی تاسیس گردیده است.

شرکت آساراد

سیدخندان، خرمشهر، کوچه گلشن، پلاک 8، واحد 5
ایمیل: info@asarad.ir
شماره تلفن: 02188530184