در مورد پروژه خود با ما صحبت کنید

دیدگاه ما

رویکرد ما در توسعه برنامه نویسی سفارشی استفاده از روش چابک(Agile methodology) است، که برخی از سازمان های پیشرو جهان از جمله گوگل و مایکروسافت نیز از این روش استفاده می کنند. بر اساس دو مدل مشارکت، ما تلاش می کنیم فرآیندی را برای مدیریت پروژه بیابیم که بیشترین تناسب را با پروژه شما داشته باشد و بالاترین ارزش را ارائه کند.

مدل های مشارکت

بودجه ثابت

برای تخمین نیازهای شما و برنامه ریزی یک بودجه ثابت برای پروژه توسعه نرم افزاری، با شما گفتگو خواهیم کرد. سپس، از روند چابک و استاندارد صنعتی برای برآورده کردن نیازهای شما در محدوده زمانی و بودجه تعریف شده استفاده خواهیم کرد.

تیم اختصاصی

ما تیمی دارای مهارت های هم ردیف با نیازهای شما تشکیل می دهیم که تمام جنبه های تحویل پروژه و نیازهای عملیاتی را تسهیل نمایند. سپس این تیم می تواند با تیم موجود ادغام شود یا به طور مستقیم با سهامداران کار کند تا برنامه های شما ارائه و نگهداری شوند.

راه حل ها

برنامه های مبتنی بر وب

برنامه های مبتنی بر تبلت

برنامه های قابل اعتماد و قوی مبتنی بر تبلت که روند کار را ساده تر می کنند و موجب تسهیل همکاری، شفافیت و تصمیم گیری بهتر می شوند.برنامه های قابل اعتماد و قوی مبتنی بر تبلت که روند کار را ساده تر می کنند و موجب تسهیل همکاری، شفافیت و تصمیم گیری بهتر می شوند.برنامه های قابل اعتماد و قوی مبتنی بر تبلت که روند کار را ساده تر می کنند و موجب تسهیل همکاری، شفافیت و تصمیم گیری بهتر می شوند.برنامه های قابل اعتماد و قوی مبتنی بر تبلت که روند کار را ساده تر می کنند و موجب تسهیل همکاری، شفافیت و تصمیم گیری بهتر می شوند.برنامه های قابل اعتماد و قوی مبتنی بر تبلت که روند کار را ساده تر می کنند و موجب تسهیل همکاری، شفافیت و تصمیم گیری بهتر می شوند.برنامه های قابل اعتماد و قوی مبتنی بر تبلت که روند کار را ساده تر می کنند و موجب تسهیل همکاری، شفافیت و تصمیم گیری بهتر می شوند.برنامه های قابل اعتماد و قوی مبتنی بر تبلت که روند کار را ساده تر می کنند و موجب تسهیل همکاری، شفافیت و تصمیم گیری بهتر می شوند.برنامه های قابل اعتماد و قوی مبتنی بر تبلت که روند کار را ساده تر می کنند و موجب تسهیل همکاری، شفافیت و تصمیم گیری بهتر می شوند.برنامه های قابل اعتماد و قوی مبتنی بر تبلت که روند کار را ساده تر می کنند و موجب تسهیل همکاری، شفافیت و تصمیم گیری بهتر می شوند.

برنامه های مبتنی بر گوشی همراه

برنامه های بصری و مبتنی بر تلفن همراه، دارای سیستم های مهم کسب و کار که از دسترسی سریع و آسان به داده ها و روش های کسب و کار پشتیبانی می کنند.

سخت افزار

ادغام سیستم های کسب و کار برای افزایش بهره وری و کاهش خطر با اطمینان از اینکه سیستم شما به عنوان یک چارچوب واحد عمل می کند.

ادغام سیستم ها

ادغام سیستم های کسب و کار برای افزایش بهره وری و کاهش خطر با اطمینان از اینکه سیستم شما به عنوان یک چارچوب واحد عمل می کند.

آنالیز/PoC

ارائه نقشه های روشن و فنی و اثبات مفاهیم برای پشتیبانی از تصمیم گیری در مورد استراتژی های کسب و کار.

خدمات

میزبانی

ما سرویس کاملی (end-to-end) ارائه می دهیم، نرم افزار شما را طراحی می کنیم و سپس محیط میزبان سازنده، مقیاس پذیر و امنی را به شما ارائه می دهیم، به طوری که سیستم به طور مداوم با حداکثر عملکرد خود کار کند.

پشتیبانی

ما توافق نامه هایی را برای پشتیبانی ارائه می دهیم که با توجه به نیازهای منحصر به فرد شما طراحی شده اند و از تطابق برنامه های نرم افزاری با نیازهای فعلی و آینده کسب و کار شما اطمینان حاصل می کنیم.

فرایند چابک ما
روش تکراری-تدریجی(iterative) ما از روش چابک اسکروم (Scrum Agile)، تبعیت می کند. ما با تمرکز بر ارتباط، همکاری و انعطاف پذیری خود، تا با واقعیت های کسب و کارهای در حال ظهور، انطباق پیدا کنیم.
Agile Process
مشخصات محصول
نرم افزار شما یک محصول سفارشی با ویژگی هایی منطبق با نیازهای منحصر به فرد شما است. با تجزیه محصول به این ویژگی های کوچک، ما قادر به تمرکز بر ارائه نیاز واقعی مشتری، رسیدگی به مهمترین اولویت ها در وهله اول و در نتیجه ارائه سریع تر محصول نسبت به روش های سنتی خواهیم بود.
(Sprints) اسپرینت ها
روش تکراری-تدریجی(iterative) ما از روش چابک اسکروم (Scrum Agile)، تبعیت می کند. این تکرارها، مشهور به اسپرینت، معمولا 2 هفته طول می کشند. با انجام تکرارهای کوتاه، حجم کار با اهداف توسعه کوتاه مدت و قابل دستیابی کاملا قابل مدیریت خواهد بود و بهره وری را در طول پروژه افزایش می دهد.

نسخه نمایشی، گذشته نگری، برنامه ریزی
برای توضیح الزامات مورد نیاز برای ویژگی های اسپرینت و اطمینان از قابل مدیریت بودن حجم کار، هر اسپرینت با جلسه برنامه ریزی آغاز می شود. هر اسپرینت با نمایش ویژگی های تحویل شده از اسپرینت، بازخورد و گذشته نگری پایان می یابد.
جلسات استند آپ روزانه
تیم توسعه هر روز برای بررسی کار روز گذشته با هم ملاقات می کنند تا اطمینان حاصل شود که همه برای روز پیش رو دارای هدف هستند. هر گونه مانع بر سر راه فرآیند توسعه شناسایی می شود تا در اولین فرصت از میان برداشته شود.
بهبود محصول
به محصول در هر اسپرینت ویژگی جدیدی افزوده می شود و هر اسپرینت یک نسخه پایدار و قابل انتشار از برنامه را به ارمغان می آورد. این محصول بهبود یافته می تواند برای دریافت بازخورد در محیط تست کاربر یا محیط زنده(live) و نشان دادن ارزش افزایش یافته به کار رود.
انتشار محصول
انتشار محصول می تواند در اوایل پروژه برنامه ریزی شود. پس از هر مرتبه بهبود محصول و زمانی که ارزش محصول برای کاربر محقق شود، محصول می تواند منتشر شود. نسخه های بعدی با ویژگی های جدید، یا با ادغام چند محصول به یک محصول جدید یا بهبود خود محصول، می توانند در فواصل منظم ارائه شوند.
01
Initialising
پروژه ها چگونه آغاز می شوند؟

هر پروژه توسعه نرم افزار متفاوت است و رویکرد ما بستگی به سبک مدیریت پروژه دارد که به بهترین وجه با نیازهای شما تناسب داشته باشد. به طور معمول، تیم ما برای رسیدن به درک جامعی از فرایندهای کسب و کار فعلی‎تان، با شما گفتگو خواهد کرد. سپس، بر اساس یک یا چند کارگاه آموزشی، الزامات مشخص خواهند شد. سپس، برای رسیدن به یک پروژه توسعه نرم افزاری چابک، پروسه را به چند مدل قابل ارائه تقسیم خواهیم کرد و بر سر یک طرح پروژه باکیفیت برای تحویل با شما به توافق خواهیم رسید. با در نظر گرفتن زمان و هزینه های مورد توافق برای هر انتشار، تیم ما برای اصلاح الزامات، نمایش قابلیت ها و جمع آوری بازخورد با شما تعامل خواهد کرد.

02
Tracking
چگونه می توانم پیشرفت پروژه را کنترل کنم؟

روند توسعه نرم افزاری ما شفاف است. شما می توانید از ابزار آنلاین مدیریت پروژه ما برای موارد زیر استفاده نمایید:

  • بررسی امور برنامه ریزی شده (در تمام اوقات).
  • پیگیری پیشرفت عملکرد بر اساس برنامه های توسعه (در همه زمان ها)
  • ارائه بازخورد (در همه زمان ها)
  • پایان دادن به بخش های خاصی از عملکرد (در صورتی که مناسب باشد)
03
Delivery
پروژه ها چگونه تحویل می شوند؟

پروژه ها به صورت برنامه های مبتنی بر وب، تلفن همراه یا دسکتاپ ارائه می شوند.

در طول مدت توسعه، ما به طور مداوم نسخه های سیستم را منتشر می کنیم تا از شما بازخورد دریافت کنیم. برای پروژه های مبتنی بر وب، از نسخه های زنده، آزمایشی و آموزشی نرم افزار استفاده می کنیم. تمام اسناد پشتیبانی و کد منبع نرم افزاری نیز به عنوان بخشی از انتقال پروژه تحویل داده می شود.

برخی از پروژه ها مشاهده همه