در مورد پروژه خود با ما صحبت کنید

دیدگاه ما

رویکرد ما برای توسعه نرم افزار سفارشی با استفاده از چابک سازی ، همانطور که توسط برخی سازمانهای برتر جهان از جمله Google و Microsoft استفاده شده است . بر اساس دو مدل پیشنهادی ما در تلاشیم تا یک فرآیند مدیریت پروژه را پیدا کنیم که مناسب پروژه و تجارت راه اندازی شده شما باشد تا بیشترین ارزش را ایجاد کند.

مدل های مشارکت

بودجه ثابت

ما با شما کار می کنیم تا نیازهای شما را برطرف کنیم و بودجه مشخصی را برای پروژه توسعه نرم افزار شما معین کنیم. سپس ما از یک فرآیند چابک آزموده شده و مطابق استاندارد صنعت استفاده می کنیم ، تا الزامات شما در یک زمان و بودجه مشخص را برآورده کند .

تیم اختصاصی

ما یک تیم با مهارت های مطابق با نیازهای توسعه شما ایجاد می کنیم و همه جنبه های تحویل پروژه و الزامات عملیاتی آن را تسهیل می کنیم. سپس این تیم می تواند با تیم موجود ادغام شود یا برای تهیه و نگهداری برنامه های شما مستقیماً با ذینفعان همکاری کند.

راه حل ها

خدمات

میزبانی

ما خدمات نهایی و یکپارچه ( end-to-end ) را به شما ارائه می دهیم ، نرم افزار شما را می سازیم و محیط میزبانی کارآمد، مقیاس پذیر( قابل ارتقا ) و ایمن ، به طوری که سیستم شما به طور مداوم با حداکثر کارایی آن کار کند.

پشتیبانی

ما توافق نامه های پشتیبانی را ارائه می دهیم که متناسب با نیازهای منحصر به فرد شما باشد ، و اطمینان حاصل کنید که برنامه نرم افزار شما مطابق با جریان فعلی کسب و کار شما ، قابل ارتقا و در آینده ماندگار است.

فرایند چابک ما
رویکرد تکراری ما از روش توسعه نرم افزاری چابک مدل اسکرام( Scrum Agile) پیروی می کند ، و بر روی ارتباطات و همکاری و انعطاف پذیری برای انطباق با واقعیت های تجاری نوظهور تمرکز می کند.
Agile Process
مشخصات محصول
برنامه شما محصولی سفارشی است و دارای ویژگی های مطابق با نیازهای منحصر به فرد شماست. با تجزیه محصول به بخش های کوچکتر ، می توانیم تمرکز خود را روی عرضه آنچه که واقعاً مورد نیاز است، بگذاریم وابتدا بالاترین اولویت ها را انجام دهیم و بنابراین بازدهی را زودتر از روش های سنتی تحویل دهیم.
(در چارچوب اسکرام) اسپرینت ها
رویکرد تکراری ما از روش اسکرام چابک( Scrum Agile )پیروی می کند. این تکرارها ، معروف به اسپرینت ها معمولاً 2 هفته طول دارند. با انجام تکرارهای کوتاه ، حجم کار برای هر کدام قابل مدیریت با اهداف توسعه کوتاه مدت و قابل دستیابی شده و باعث بالا نگه داشتن بهره وری در طول پروژه می شود.

نسخه نمایشی، گذشته نگری، برنامه ریزی
هر اسپرینت با یک جلسه برنامه ریزی شروع می شود تا در مورد الزامات ویژگی ها که در اسپرینت در حال توسعه است ،توضیح دهد و برای اطمینان از حجم کار قابل دستیابی برنامه ریزی شده است. هر اسپرینت با نمایش ویژگی های حاصل شده از اسپرینت ، شروع چرخه بازخورد و یک گذشته نگر به پایان می رسد و با مرور نحوه حرکت اسپرینت به گونه ای که برای اسپرینت بعدی بتواند روند را اصلاح کند کارش را انجام می دهد.
جلسات استند آپ روزانه
تیم توسعه به صورت روزانه برای بررسی کار روز گذشته و اطمینان از اینکه هرکس یک هدف برای روز آینده دارد، ملاقات می کنند. بدین ترتیب هرگونه مانع در فرآیند توسعه شناسایی شده به گونه ای که آنها می توانند در اولین فرصت رفع شوند.
توسعه مرحله ای محصول
محصول به صورت تدریجی در هر اسپرینت توسعه می یابد چون ویژگی های جدیدی اضافه می شوند و هر اسپرینت بایستی منجر به یک نسخه پایدار و قابل انتشار از اپلیکیشن شود. این توسعه مرحله ای محصول می تواند در یک محیط آزمایشی کاربر برای ثبت بازخورد یا در یک محیط زنده برای بازدهی فوری ، گسترش یابد.
عرضه محصول
عرضه محصول می تواند در اوایل پروژه برنامه ریزی شود، بعد از هر تعداد توسعه مرحله ای محصول ، هنگامی که ارزش آن برای کاربر نهایی مشخص شود، می تواند عرضه شود. نسخه های بعدی با استفاده از ویژگی های جدید ، می توانند در فواصل منظم گسترش یابند ، یا با ادغام توسعه چندین مورد مرحله ای به یک نسخه جدید محصول یا حتی در تکامل خود هر مرحله محصول عرضه شوند.
01
تعریف
پروژه ها چگونه آغاز می شوند؟

هر پروژه توسعه نرم افزار متفاوت است و رویکرد ما به سبک مدیریت پروژه بستگی دارد که متناسب با نیازهای شما باشد. به طور معمول ، تیم ما با شما همکاری می کند تا درک دقیقی از فرآیندهای تجارت فعلی شما کسب کند.ما سپس براساس یک یا چند تحلیل کارگاهی ، الزامات را دریافت و به چالش می کشیم. از اینجا ، برای یک پروژه توسعه نرم افزار چابک ، ما توسعه را به شکل نسخه های مدولار و موافق با یک طرح پروژه سطح بالا برای تحویل، تقسیم می کنیم. برای ارایه ی کار در زمان توافق شده و محدودیت های هزینه برای هر نسخه ، تیم ما به طور مداوم برای پالایش الزامات، ارائه قابلیت های جدید و ثبت بازخوردها با شما درگیر است.

02
توسعه
چگونه می توانم پیشرفت پروژه را کنترل کنم؟

روند توسعه نرم افزاری ما شفاف است. شما می توانید از ابزار آنلاین مدیریت پروژه ما برای موارد زیر استفاده نمایید:

  • بررسی امور برنامه ریزی شده (در تمام اوقات).
  • پیگیری پیشرفت عملکرد بر اساس برنامه های توسعه (در همه زمان ها)
  • ارائه بازخورد (در همه زمان ها)
  • پایان دادن به بخش های خاصی از عملکرد (در صورتی که مناسب باشد)
03
تحویل
پروژه ها چگونه تحویل می شوند؟

پروژه ها به صورت برنامه های مبتنی بر وب، تلفن همراه یا دسکتاپ ارائه می شوند.

در طول مدت توسعه، ما به طور مداوم نسخه های سیستم را منتشر می کنیم تا از شما بازخورد دریافت کنیم. برای پروژه های مبتنی بر وب، از نسخه های زنده، آزمایشی و آموزشی نرم افزار استفاده می کنیم. تمام اسناد پشتیبانی و کد منبع نرم افزاری نیز به عنوان بخشی از انتقال پروژه تحویل داده می شود.